אודות

משרד עורכי דין איבצן נצר וולצקי ושות' הינו משרד בוטיק שנוסד בשנת 1996 ומספק קשת רחבה של שירותים משפטיים בסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר תוך יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא. צוות עורכי הדין במשרד משלבים מומחיות וניסיון עשירים בכל רבדי המשפט והליטיגציה המסחריים, לצד הבנה כלכלית מעמיקה והיכרות אינטימית עם המגזר העסקי.

שילוב יכולות זה מעניק ללקוחות המשרד מענה משפטי מקיף ורב תחומי בפעילותם העסקית בארץ ומעבר לים. במרוצת השנים צבר המשרד ניסיון מקצועי רב-תחומי בטיפול משפטי יסודי בשורה של עסקאות בתחום המסחרי והתאגידי במקביל לניהול מאות רבות של תיקים בתחומי המשפט האזרחי-מסחרי והתאגידי, בישראל ובעולם. פעילותו הפורה של המשרד הובילה אותו ליצירת תקדימים מפורסמים המשפיעים על המשפט הישראלי עד היום.

לקוחות המשרד נהנים מליווי משפטי אישי, צמוד ומקיף על ידי צוות המשרד ובגיבוי צוות לוגיסטי מיומן המעמיד לרשותם אוזן קשבת ומציע את מירב הנגישות לצרכיהם. נקודת המוצא לטיפול בעניין כלשהו היא בראש ובראשונה לנסח באופן ברור מול הלקוח מהם האינטרסים המיוחדים שלו ומהו ה-"end game" אליו הוא מבקש להגיע. בעקבות כך נבנית אסטרטגיה של פעולה היוצאת מתוך ההנחה שלא קיים דבר שהוא טריוויאלי או חוזר על עצמו, שחשוב להקפיד להיות מובילים אקטיביים ולא מובלים, חובה להתמיד בדרך שנבחרה חרף כל הקשיים שצצים בדרך, ותמיד יש להתרכז בליבת העניין ולא לבזבז זמן ומשאבים של הלקוח על עניינים טפלים. כך, מעמיד המשרד שירות מקיף לכל לקוח ולקוח, תפור למידותיו.

על יכולותיו המקצועיות כמו גם אלו הבין אישיות של המשרד מעידה רשימת לקוחותיו הרחבה והמגוונת הכוללת בין היתר חברות, יזמים ואנשי עסקים מוכרים ומובילים בכלכלה הישראלית וכן ארגונים פרטיים וממשלתיים לרבות מדינת ישראל, לצד חברות בינלאומיות בולטות וידועות בכלכלה העולמית.

בשנת 2019 הצטרף המשרד כחבר ב –ICLA -International Commercial Law Alliance
שיתוף פעולה בינלאומי של משרדי עורכי דין למתן שירות מסביב לעולם ללקוחות המשרדים החברים.